Justice League Türkçe Altyazılı izle | 1080p |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri

Justice League Türkçe Altyazılı izle |1080p|

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Justice League Türkçe Altyazılı izle , 17 Kasımda sinemalarda olan Adalet birliği : bölüm 1 , insanların gözünden düşen Batmanın yeniden ayaklanmasını ve dünyayı tehdit eden kötü adamları da yok etmesini konu alıyor.DC’nin katkılarıyla yapılan Adalet birliği , bir çok süper kahramana da büyük rol veriliyor.
Bunların arasında The Flash , Aquaman ve Victor bulunuyor.
Bruce Wayne’nin yeni dostu olan Diana sayesinde , tüm ekibi yeniden toplamaya ve tüm gücünü eskisinden sağlam yapmasına yardımcı olmuştur.Oyuncu kadrosunda Batman olarak tanıdığımız isim maalesef yok, onun yerine Ben Affleck getirilmiş.Oyunculuk konusunda biraz normalin altında kalabilme potansiyeli yok değil.
Diğer oyuncu kadrosu da şu şekilde ; Gal Gadot , Jason Momoa , Ezra Miller ve Ray Fisher.Yönetmen koltuğunda ise ünlü bir isim var “Zack Snyder” Wonder Woman , 300 Spartalı 3 , Batman vs Superman gibi süper kahraman filmlerinden aşikar olduğumuz bir isimdir.
Oyunculuk konusunda biraz şüphelerim olsa da yönetmen açısından kendini telafi edecek gibi duruyor.Her zaman ki ortalama bir film yaparak milyon dolarlar kazanmayı hedefledikleri kesin.
17 Kasımdan sonra internete düşer düşmez Filmizle1080p.com sizlere Türkçe dublaj ve Türkçe altyazılı dil seçenekleri ile aynı zaman da 1080p görüntü kalitesini her zaman sunmaya hazırdır.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.İyi seyirler.

IMDB Puanı:

Yapım:

Tür: , , , , ,

Kategori: 1080p Film İzle, 720p Film izle, Film Tavsiyeleri, Filmler

Yorum Ekle

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.